آخرین بروز رسانی قیمت ها 1400/06/26 جمعه
سبد خرید

(192 )

آسمان مانند دستهای توست

کد کتاب: 10000004

کتاب آسمان مانند دستهای توست اثر ناظم حکمت کتاب "آسمان مانند دست های توست" دربرگیرنده 294 نامه از ناظم حکمت شاعر مبارز ترک است که از زندان برای همسرش پیرایه نوشته است.

پیرایه نامه هایی است که در طول هفده سال در زندان های مختلف توسط ناظم حکمت به نگارش درآمده است. سعی بر این بوده که تمامی نامه ها جمع آوری شود. هرچند که مشخص نیست این ها تمام نامه های ناظم حکمت باشد و شاید در دست دیگران نامه هایی وجود داشته باشد که برای پیرایه نوشته شده باشد، اما در این امر تمام سعی و همت گماشته شده است.
گروه بندی : ادبیات جهان
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
75,000 تومان
تعداد :

مجموعه نامه های ناظم حکمت به پیرایه با ترجمه زرین تاج پناهی نیک به چاپ انتشارات دنیای هنر است. پیرایه نامه هایی است که در طول هفده سال در زندان های مختلف توسط ناظم حکمت به نگارش درآمده است. سعی بر این بوده که تمامی نامه ها جمع آوری شود. هرچند که مشخص نیست این ها تمام نامه های ناظم حکمت باشد و شاید در دست دیگران نامه هایی وجود داشته باشد که برای پیرایه نوشته شده باشد، اما در این امر تمام سعی و همت گماشته شده است.
ناظم حکمت : او دارای تباری لهستانی-گرجی-فرانسوی بود.او از سن 14 سالگی به سرودن شعر پرداخت. او در سن 19 سالگی در سفری که به شوروی داشت، از نزدیک با نسل جدید هنرمندان انقلابی آشنا شد و جسارتی بیشتر را در ایجاد تحول در شکل و محتوای شعر ترکیه یافت.ناظم همواره از شاعرانی بود که فعالیت هنری اش را محدود نمی کرد. او با انتشار اشعار و مقاله های خود در میان جوانان محبوبیّت ویژه ای داشت.

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های تاریخ و ادبیات/ادبیات جهان