آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/15 جمعه
سبد خرید

(165 )

سرطان سلول سنگفرشی دهان

کد کتاب پزشکی: 106904

کتاب سرطان سلول سنگفرشی دهان

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
98,000 تومان
تعداد :

کتاب سرطان سلول سنگفرشی دهان

سرطان حفره دهان می‌تواند هر یک از بافت‌های تخصص یافته و متنوع دهان شامل استخوان، اپیتلیوم ادونتوژنیک، عضلات، اعصاب، عروق خونی، غدد بزاقی و بافت پوششی تخصص یافته مخاط دهان را درگیر سازد. شایع‌ترین سرطان حفره دهان، سرطان سلول سنگفرشی نامیده می‌شود که از سلول‌های سنگفرشی بدخیم تشکیل شده است. بیش از نود درصد سرطان‌های حفره دهان، سرطان سلول سنگفرشی هستند. کشف زودهنگام و درمان مناسب سرطان دهان و ضایعات پیش سرطانی دهان یک هدف همیشگی محسوب می‌شود و در این صورت بیماران علاوه بر برخورداری از طول عمر طبیعی می‌توانند از عوارض سرطان و درمان آن رهایی یابند.

این کتاب شامل بخش هایی مثل: تعریف و اپیدمیولوژی ضایعات پیش سرطانی و سرطان دهان - سبب شناسی و بیماری زایی - علایم بالینی و رادیوگرافیک، تشخیص‌های افتراقی بالینی و رادیوگرافیک - غربالگری و تشخیص زودهنگام - هیستوپاتولوژی، درجه‌بندی میکروسکوپی و مرحله بندی بالینی - درمان و پیش آگهی

این کتاب می‌تواند نقش موثری در افزایش میزان آگاهی، نگرش و عملکرد دانشجویان، دستیاران، دندانپزشکان و پزشکان عمومی در امر تشخیص و بالتبع درمان زودهنگام بیماری و بهبود کیفیت و کمیت زندگی مبتلایان به این بیماری کشنده داشته باشد.


سرطان سلول سنگفرشی دهان


سرطان سلول سنگفرشی دهان

سرطان سلول سنگفرشی دهان

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های کتب پزشکی/دندانپزشکی/مرجع