آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/15 جمعه
سبد خرید

دانستنیها ، جملات قصار ، زندگی نامه ، سفر نامه و دانشنامه

  

این گروه از کتاب‌های ستابوک به دانستنیها، مجموعه جملات قصار، زندگی‌نامه‌ها، سفرنامه‌ها و دانشنامه‌ها تعلق دارد.

دانستنیها همیشه از کتاب‌های محبوب بین نسل‌ها و سنین مختلف هستند که اطلاعات جامعی را در مورد موضوعی گردآوری کرده و در اختیار شما قرار میدهند. همچنین کتاب‌هایی با عنوان جملات قصار وجود دارند که جملات افراد مشهور یا محبوب را جمع آوری میکنند تا به عنوان عاملی برای افزایش انگیزه افراد به انجام کاری و یا به عنوان کلامی روح بخش و هدایتگر استفاده شوند.کتاب‌های دانستنیها موضوعات مختلفی را شامل میشوند مانند موضوعات تاریخی، فرهنگی، جغرافیایی، پزشکی، نجوم، دینی، دیگر شاخه‌های علوم مانند فیزیک، شیمی، زمین شناسی و... همگی میتوانند از کتابهای این شاخه باشند.

بیوگرافی یا زندگینامه نیز به آن دسته از آثار غیر داستانی اطلاق میشود که یک شرح عینی از زندگی شخص یا اشخاصی را روایت میکنند. زندگینامه‌ها شامل جزئیاتی از وقایع کلیدی هستند که زندگی سوژه را شکل داده‌اند و اطلاعاتی در مورد محل تولد، تحصیلات، کار و روابط آنها به ما میدهند. زندگینامه نویسان از منابع تحقیقاتی مختلفی از جمله مصاحبه، نامه، روزنامه، عکس، مقاله، کتاب مرجع و غیره استفاده میکنند. کتاب‌های شناخته شده بسیاری در این گروه قرار میگیرند مانند کتاب زندگی نامه ایلان ماسک، کتاب آقای پروست و غیره.

سفرنامه‌ها و دانشنامه‌ها نیز در این بخش از ستابوک جا گرفته‌اند تا به شما کمک کنند تا از هر نقطه جهان هستی که میخواهید شناخت پیدا کنید.

ادامه مطلب

دانستنیها ، جملات قصار ، زندگی نامه ، سفر نامه و دانشنامه