آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/15 جمعه
سبد خرید

علوم جغرافیا و محیط زیست

از هر فرد علاقه‌مند به نقشه‌ها و اطلس‌ها و یا دوست داران جغرافیا که بپرسید، هیچ چیز برایشان جالب‌تر و جذاب‌تر از کتاب‌ها و اطلس‌های جغرافیایی نیست. در بخش جغرافیا و محیط زیست ستابوک، میتوانید کتاب‌های این شاخه را مشاهده نمایید.

همچنین روش‌های زیادی برای برقراری ارتباط با طبیعت وجود دارد، از باغبانی گرفته تا اهدای مبلغی به موسسات متمرکز بر تغییرات آب و هوایی، و یا مطالعه یک کتاب خوب در مورد مسائل مختلف محیط زیستی.

وقتی اوضاع سخت میشود، بسیاری از ما اغلب برای کسب اطلاعات جدید، الهام گرفتن و یا داشتن یک سرگرمی ساده به کتاب‌ها روی می‌آوریم. مهم نیست که چگونه این کتابها به سرنوشت شما می‌آیند، ممکن است آنها ایده‌ها و الهامات لازم برای ادامه کار و یافتن راه‌هایی برای محافظت از کره زمین به شما ارائه دهند.

دانشنامه‌های کشورها و شهرها، اطلس‌ها، پژوهش‌هایی در این باب به صورت کتاب جمع آوری و منتشر شده‌اند، نقشه‌ها راهنما، برخی سفرنامه‌ها، نقشه‌ها و... همگی جزو مواردی هستند که در این بخش میتوانید آنها را بیابید. دایره المعارف‌های مختلفی هم در مورد علوم جغرافیایی و همچنین در مورد مسائل و مشکلات محیط زیستی تالیف شده که جالب توجه هستند.

ادامه مطلب

علوم جغرافیا و محیط زیست