آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/15 جمعه
سبد خرید

کودک و نوجوان

 

کتاب و داستان همیشه برای کودکان مفید و دوست داشتنی است. حال میخواهد خود کودک کتاب را بخواند و یا داستان توسط والدین برای او خوانده شود و یا بخشی از کلاس درس باشد. خواندن کتاب نه تنها برای بچه‌ها مفید است بلکه سرگرمی مناسبی هم برایشان محسوب میشود و اگر از سنین پایین آنها را با کتاب آشنا کنیم، مطمئنا تا بزرگسالی عادت کتابخوانی در آنها باقی میماند.

در مورد کتاب‌های نوجوانان دیگر میتوان ادعا کرد که داستان‌های نوجوان دیگر فقط برای نوجوانان نیستند. همین سال گذشته، انجمن ناشران آمریکایی کتاب‌های مشترک بین نوجوانان/ بزرگسالان را به عنوان تنها گروه با رشد سریع منتشر کرد. برای مثال، کتاب‌های هری پاتر در واقع برای ژانر کودک و نوجوان نوشته شده‌اند اما بزرگسالان بی‌شماری هستند که از خواندن کتاب‌های مجموعه هری پاتر نهایت لذت را برده‌اند.

حال شما چه معلم، مربی یا والدینی باشید که میخواهید برای کودک یا نوجوان خود کتاب بخرید و یا نوجوانی هستید که به دنبال کتاب‌های جدیدی برای غرق شدن در دنیای بی‌نظیر کتاب‌ها میگردید، ستابوک تلاش کرده کتاب‌های مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. داستان‌ها و رمان‌های کودکانه با موضوعات مختلف، مجموعه داستان‌های نوجوانان در ژانرهای متفاوت، کتابهای شعر کودک و نوجوان، کتاب کارهای مخصوص کودکان برای پرورش خلاقیت، کتاب‌های مصور و برخی کتاب‌ها با موضوع روانشناسی کودک و نوجوان همگی زیرمجموعه کتاب‌های این سن قرار میگیرند.

ادامه مطلب

کودک و نوجوان