آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/12 شنبه
سبد خرید

(62 )

بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020

کد کتاب پزشکی: 106960
کتاب بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020 سوالات ارتقاء و بورد کودکان ایمونولوژی و آلرژی با مقدمه و تحت نظر: دکتر محمد قرگزلو و دکتر مسعود موحدی
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
16% 170000 تـومان 142,800 تومان
تعداد :

کتاب بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020

این کتاب در زمینه بیماری های کودکان یکی از معتبرهای کتاب های درسی در این زمینه در جهان است که سال هاست به عنوان کتاب مرجع در طب کودکان پذیرفته شده است. یکی از مباحث با اهمیت این کتاب فصل ایمونولوژی و آلرژی است که بدون شک مطالعه کتاب به زبان اصلی درک بهتری از مطالب علمی می دهد ولی برای دانشجویان فارسی زبان ممکن است دست یابی به عمق مطالب آن آسان نباشد لذا همکاران ارجمند ما سرکار خانم دکتر توکل و جناب آقای دکتر نصیری اقدام به ترجمه کامل کتاب نموده اند. در این ترجمه تمام تلاش این بوده است که ضمن دقت کامل بر روی ترجمه دقیق مطالب علمی کتاب در زمینه فارسی تا حد امکان از لغات و مفاهیم غیر مانوس استفاده نشود و ترجمه روان و صحیح در اختیار خوانندگان گرامی گذاشته شود.

در این کتاب مباحث فصول ایمونولوژی و آلرژی به خوبی جمع آوری و بر اساس آخرین اطلاعات علمی در اختیار پزشکان و دانشجویان پزشکی قرار گرفته است. امید است ترجمه فصل ایمونولوژی و آلرژی نلسون راهگشای همکاران عزیز در تشخیص و درمان بیماران باشد. مطالعه این کتاب را به تمامی پزشکان عمومی و متخصصین کودکان و داخلی توصیه می کنیم .


بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020


بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020

بیماری های ایمونولوژی و آلرژی نلسون 2020

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های علوم پزشکی/اطفال/کودکان