آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/09/12 شنبه
سبد خرید

 1. صفحه نخست سایت
 2. لاتین
 3. EXAM (امتحانات)
 4. EXAM (امتحانات) ناشر taylor & francis ltd
(12 )

Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice

کد کتاب پزشکی: 187955
Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice ادغام شناخت اجتماعی در عمل درمان این کتاب الگوی جدیدی را برای مفهوم سازی و استفاده از دیدگاه اجتماعی و شناختی در مورد عمل درمانی ارائه می دهد. نویسنده با تکیه بر چارچوب مهارت های خرد برای آموزش ، نویسنده نظریه های اصلاح شناختی را برای ایجاد یک رویکرد شناخت اجتماعی برای آموزش و تمرین اضافه می کند. این مطالب در زمینه دانشگاهی فارغ التحصیل و با مشورت در تنظیمات بهداشت روان مورد آزمایش قرار گرفته است ، و فصل ها حاوی توضیحات آموزشی ، نمونه های مصور ، تمرینات عملی و طرح های گرافیکی برای کمک به خوانندگان هستند تا شیوه های خاص را در یک چارچوب نظری جامع تر ادغام کنند. افست = اورجینال           چاپ تمام رنگی       کاغذ 80 گرمی اندونزی       جلد سخت / ته دوخت / سیمی *بهترین کیفیت افست را از ما بخواهید*
گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا
موجود
15% 360000 تـومان 306,000 تومان
تعداد :

Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice

ادغام شناخت اجتماعی در عمل درمانی

 

این کتاب الگوی جدیدی را برای مفهوم سازی و استفاده از دیدگاه اجتماعی و شناختی در مورد عمل درمانی ارائه می دهد. نویسنده با تکیه بر چارچوب مهارت های خرد برای آموزش ، نویسنده نظریه های اصلاح شناختی را برای ایجاد یک رویکرد شناخت اجتماعی برای آموزش و تمرین اضافه می کند. این مطالب در زمینه دانشگاهی فارغ التحصیل و با مشورت در تنظیمات بهداشت روان مورد آزمایش قرار گرفته است ، و فصل ها حاوی توضیحات آموزشی ، نمونه های مصور ، تمرینات عملی و طرح های گرافیکی برای کمک به خوانندگان هستند تا شیوه های خاص را در یک چارچوب نظری جامع تر ادغام کنند. متخصصان بهداشت روان و دانشجویان در دوره های مشاوره پیشرفته متوجه می شوند که این کتاب چشم اندازهای خود را فراتر از رویکردهای اساسی خرد می کند و یک چارچوب گسترده و منظم برای مفهوم سازی روند درمانی فراهم می کند.

This book presents a new model for conceptualizing and applying a social and cognitive perspective on therapeutic practice. Building on the micro-skills framework for training, the author adds cognitive modifiability theories to create a social cognition approach to training and practice. The material has been field tested in a graduate academic context and in consultation in mental health settings, and chapters contain didactic explications, illustrative examples, practice exercises, and graphic schemas to help readers integrate specific practices into a broader comprehensive theoretical framework. Mental health professionals and students in advanced counseling courses will find that this book broadens their perspectives beyond basic micro-skills approaches and provides an expansive and systematic framework for conceptualizing the therapeutic process.

Product details

 • Paperback | 222 pages
 • 152 x 229 x 12.95mm | 440g
 • Routledge
 • London, United Kingdom
 • English
 • 21 Line drawings, black and white; 1 Halftones, black and white; 22 Illustrations, black and white
 • 0367681625
 • 9780367681623
 • 2,385,210

Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice


Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice

Integrating Social Cognition into Therapeutic Practice

سایر محصولات مرتبط

پرفروش های لاتین/EXAM (امتحانات)