آخرین بروز رسانی قیمت ها 1401/07/15 جمعه
سبد خرید

مدیریت و کامپیوتر

 

چه چیزی شخص را به یک رهبر بزرگ تبدیل میکند؟ داشتن یک شخصیت و کاراکتر کاریزماتیک کافی است؟ و یا اصل داشتن یک دید جسورانه و اعتماد به نفس است؟ همه این صفات در رهبران بزرگ وجود دارد. اما چگونه میتوان این صفات را به دست آورد؟ به هر حال بعضی افراد هستند که ذاتا در توانایی خوبی در رهبری دیگران دارند، اما نکته اینجاست که بتوان این توانایی ذاتی را هدایت کرده و یا اگر وجود ندارد، بتوانیم این  توانایی را در خود ایجاد نماییم که یکی از بهترین راه‌ها برای انجام این کار، مطالعه کتاب است.

خوشبختانه، اطلاعات فراوانی در مورد مهارتهای مورد نیاز یک رهبر به ما ارائه میشود. همانطور که گفته شد، رهبری به طور طبیعی در وجود بعضی افراد وجود دارد، اما برخی دیگر، با آزمون و خطا پیش میروند تا یاد بگیرند چه کاری انجام دهند و چه کاری نباید انجام دهند. آنها برای رشد سریع، مشتاقانه هر چیزی را که بتوانند، میخوانند تا بتوانند رهبر درون خود را بیدار کنند و این بسیار کار خوبی است. حتی اگر شما جزو کسانی باشید که ذاتا رهبری را بلدند اما باز هم برای مدیریت افراد تحت امر خود نیاز به آموزش دیدن داری تا بتوانید به بهترین شکل، جمعی را مدیریت کرده و اهداف خود یا گروه را تامین نمایید.

کتاب‌های مختلفی هم برای علاقه‌مندان به کامپیوتر و زیر شاخه‌های آن در ستابوک موجود است. کتابهایی مانند آموزش نرم افزارهای Office، برنامه نویسی و آموزش زبان‌های مختلف آن، بررسی‌هایی درباره وب و کتابخانه‌ها و غیره همگی در این گروه جای میگیرند.

ادامه مطلب

مدیریت و کامپیوتر