آخرین بروز رسانی قیمت ها 1403/02/29 شنبه
سبد خرید

شرایط و زمان ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز. 🙏
در خصوص نحوهٔ ارسال مواردی هست که لازم به ذکر است آن را مطالعه فرمایید تا از هر گونه اشتباهی در امان باشید.
 

نحوه ارسال مرسولات پستی:

دوستانی که در "تهران" زندگی می کنند به چند نحو می‌توانند مرسولات ارسالی خود را دریافت کنند.

1- در وحله ی اول : از طریق پیک موتوری:
گزینه پیک موتوری به دلیل سرعت عمل بالا نسبت به دیگر ارسالی ها بهترین انتخاب برای دوستانی که در تهران زندگی می کنند است و در واقع عجله برای رسیدن هر چه سریع تر بسته های خود دارند می‌باشد .
لازم به ذکر است مبالغی که مجموعه آنها بالایی سیصد هزار تومان می باشد در تمامی کتب به صورت رایگان در دست شما قرار خواهد گرفت در غیر این صورت مبالغ پایین تر از هزینه ی سیصدهزار تومان هزینه ی ارسال با خود مشتری بوده و درب منزل پرداختی صورت خواهد گرفت.
هزینه ی ارسالی با پیک موتوری از سقف 20هزار تومان می باشد و این هزینه در صورتی امکان تغییر دارد که گاها مشتری عجله دارد و زمان خاصی  را برای رسیدن بسته تعیین می کند و پیک موتوری مجبور به الویت قرار دادن آن بسته می شود.

2- مرحله ی دوم که هم شامل تهران و دیگر شهرها می‌شود ارسال با پست پیشتاز می‌باشد:
در این قسمت روند پرداخت به این شکل می باشد که مبلغ 14.100 بابت ارسال بسته ی پستی به غیر از هزینه ی کتاب ها دریافت میشود اما لازم به ذکر است اگر مبالغ خرید مشتری ها بالای سیصد هزار تومان باشد هزینه ی ارسال به عهده ی فروشگاه میباشد.
(میانگین بین 3 الی 4روز کاری به دست مشتری ها می‌رسد )

3- مرحله ی سوم تی پاکس است:
این گزینه نسبت به پست پیشتاز سرعت دریافت بسته ی خریداری شده به مشتری سریع تر می باشد و از لحاظ هزینه ی پرداختی به این شکل می باشد که وزن بسته در هزینه ی پستی محاسبه میشود و جلوی درب منزل از مشتری دریافت می شود و لازم به ذکر است این هزینه جدا از هزینه ی کتاب ها می‌باشد و به عهده ی خود مشتری است.
(میانگین بین 1 الی 2 روزه کاری به دست مشتری خواهد رسید)

4- گزینه ی چهارم پست سفارسی یا عادی می‌باشد:
هزینه ی آن حدود 11 هزار تومان می باشد و دوستانی که در کیش و قشم زندگی می‌کنند از این پست صرف نظر کنند و پست پیشتاز یا تی پاکس را انتخاب کنند زیرا پست عادی در این شهرها فعالیت ندارد.
(ميانگين بالای 10 روز زمان می برد تا به دست مشتری برسد)

https://tipaxco.com/tracking


5- گزینه ی پنجم ارسال از طریق الو پیک:
اسنپ و سایر اپلیکیشن های این چنینی که اصولا برای زمانیست که مشتری در محدوده ی بیرون تهران زندگی می‌کنند و یا برای رسیدن بسته هایشان عجله دارند و تمایلی به دریافت از طریق پست پیشتاز ندارند، به همین خاطر هزینه ی ارسال با خود مشتری می‌باشد .

https://tracking.post.ir/

6- گزینه ی آخر تحویل درب فروشگاه است:
در این گزینه باید از طریق وب سایت ثبت سفارش انجام شده باشد و گزینه ی تحویل درب مغازه را انتخاب کرده باشند ، به یاد داشته باشید به محض آماده بودن کتاب ها با مشتری تماس گرفته می‌شود و پس از آن می‌توانید به دفتر مراجعه کنید جهت دریافت بسته ی خریداری شده.

 

نکات قابل توجه

نکته اول :
در نظر داشته باشید در صورتی زمان بندی دریافت را محاسبه کنید که برای شما کد رهگیری ارسالی مرسولات پستی از طریق پیام فرستاده شده باشد.
نکته دوم :
برای دریافت اطلاعات بیشتر از دریافت بسته های پستی خود می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید و کد 24 رقمی که برای شما ارسال شده را در آن وارد کنید
نکته سوم:
دوستانی که از طریق گزینه ی پیک موتوری، بسته های خود را دریافت می‌کنند اطلاع داشته باشند قبل از ارسال بسته ها، همکاران ما جهت هماهنگی و اطلاع از حضور در منزل با شما تماس خواهند گرفت.


با سپاس از همراهی شما عزیزان 
مدیریت فروشگاه اینترنتی ستابوک